Pożegnanie Komendanta Powiatowego Policji w Hajnówce

Dodane przez e.rynkowska - pon., 05/02/2024 - 14:32

5 lutego 2024r.  w Komendzie Powiatowej Policji w Hajnówce odbyło się uroczyste pożegnanie ze sztandarem jednostki przez nadkomisarza Adama Siegienia, który przez rok kierował hajnowską komendą. Wcześniej, przez 2 lata zajmował stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Hajnówce. W uroczystości wziął udział inspektor Jacek Tarnowski Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku, zaproszeni goście, policjanci i pracownicy hajnowskiej Policji.

W świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce odbyło się uroczyste pożegnanie ze sztandarem jednostki szefa hajnowskich policjantów. Nadkomisarz Adam Siegień przez rok zajmował stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Hajnówce, wcześniej przez 2 lata był I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Hajnówce.

Udział w wydarzeniu wzięli inspektor Jacek Tarnowski Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku, Starosta hajnowski Pan Andrzej Skiepko, Burmistrz miasta Hajnówka Pan Jerzy Sirak, przedstawiciele władz samorządowych, księża, Komendanci Komend Miejskich i Powiatowych garnizonu podlaskiego, przedstawiciele służb mundurowych oraz instytucji współpracujących z hajnowską  Policją, policjanci i pracownicy hajnowskiej komendy.

Inspektor Adam Siegień pożegnał Sztandar Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce, a następnie złożył meldunek Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku inspektorowi Jackowi Tarnowskiemu o przekazaniu jednostki. Obowiązki Komendanta Powiatowego  Policji w Hajnówce  zostały powierzone nadkomisarzowi Przemysławowi Ciulkin, który do tej pory pełnił służbę na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Hajnówce.

Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku inspektor Jacek Tarnowski zarówno odchodzącemu Komendantowi, jak i nowemu pełniącemu obowiązki komendanta życzył powodzenia oraz dalszych sukcesów. Do życzeń dołączyli się równie wszyscy uczestniczący w uroczystości.

uroczystość pożegnania
wniesienie pocztu sztandarowego
uroczystość pożegnania
wręczenie dokumentów