Interaktywne Centrum Edukacji i Usług "Inter-EDU" Elżbieta Mordań

Dodane przez Anonim (niezweryfikowany) - czw., 15/06/2023 - 21:05
Kategoria
Korepetycje
Kursy i szkolenia
Ulica nr budynku
11 Listopada 3
Kod pocztowy
17-200
Miasto
Hajnówka
Telefon
600667865
E-mail
biuro@inter-edu.pl
Osoba do kontaktu
Elżbieta Mordań
Oferta

Z wielką przyjemnością przedstawiam ofertę firmy Inter-EDU!

Działamy w kilku obszarach.

I KOREPETYCJE

Czy szukasz wsparcia w nauce matematyki, chemii, przygotowaniu do matury z matematyki na poziomie podstawowym lub rozszerzonym, czy też przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty z matematyki? Inter-EDU jest tutaj, aby pomóc Ci osiągnąć sukces!

Nasi doświadczeni nauczyciele i specjaliści są gotowi dostarczyć Ci wysokiej jakości korepetycji z matematyki i chemii. Dzięki naszym indywidualnym podejściu, dostosowujemy się do Twoich potrzeb i preferencji, aby zapewnić optymalne efekty nauki.

Jeśli zbliża się matura z matematyki, możesz liczyć na nasze intensywne przygotowanie zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Nasi wykwalifikowani nauczyciele omówią z Tobą kluczowe zagadnienia, przeprowadzą praktyczne ćwiczenia z zadaniami, a także dostarczą cenne wskazówki, które pomogą Ci osiągnąć wysoki wynik na egzaminie maturalnym.

Nie zapominamy również o uczniach ósmych klas! Oferujemy specjalne przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z matematyki. Nasz program koncentruje się na kluczowych obszarach, które będą oceniane, i dostarcza solidnej wiedzy oraz odpowiednich umiejętności, które umożliwią Ci pewne i skuteczne rozwiązanie zadań egzaminacyjnych.

Ponadto, nasza firma oferuje pomoc w odrabianiu lekcji oraz przygotowaniu do sprawdzianów. Nasz zespół pomoże Ci w zrozumieniu materiału, udzieli wyjaśnień i zapewni wsparcie w rozwiązaniu trudności, z którymi się spotykasz.

Nie czekaj dłużej! Skorzystaj z naszej promocji i zapisz się do Inter-EDU już dziś. Oferujemy wysokiej jakości usługi edukacyjne, dopasowane do Twoich potrzeb i harmonogramu. Z nami osiągniesz sukces w nauce i osiągniesz swoje cele edukacyjne.

W ramach kursu przygotowania do matury oferujemy:

Solidne przygotowanie do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym, wszyscy nasi kursanci zdają maturę, a najniższy uzyskany wynik to 50%.

Solidne przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty, 67% zdających uzyskało wynik powyżej 70%.

Dobre ceny, nawet 30 zł za godzinę (dotyczy pracy w grupach)

Nowoczesne metody nauczania.

Damy Ci wsparcie i wiedzę jakiej szukasz.

Gwarantujemy naukę na najwyższym poziomie w przyjaznej atmosferze.

II KURSY/ SZKOLENIA /WARSZTATY

Kreatywne Myślenie

Zapraszamy do udziału w naszych kursach Kreatywnego Myślenia, które są skierowane do uczniów, nauczycieli oraz pracowników firm pragnących otworzyć swoje umysły na twórcze myślenie i polepszyć zdolności zapamiętywania!

Kreatywne Myślenie to umiejętność, która jest niezwykle cenna w dzisiejszym dynamicznym świecie. Niezależnie od tego, czy jesteś uczniem, nauczycielem czy pracownikiem, rozwijanie umiejętności kreatywnego myślenia ma ogromne znaczenie dla osiągnięcia sukcesu i rozwoju w wielu dziedzinach życia.

Nasze kursy Kreatywnego Myślenia oferują Ci unikalną okazję do zgłębienia różnych technik i strategii, które pomogą Ci rozwijać swoją kreatywność i umiejętność twórczego rozwiązywania problemów. Dzięki naszym specjalistom, którzy mają bogate doświadczenie w dziedzinie psychologii i edukacji, zapewnimy Ci praktyczne narzędzia i ćwiczenia, które pobudzą Twoją wyobraźnię i rozbudzą twórczy potencjał.

Nasi uczestnicy kursów Kreatywnego Myślenia dowiadują się, jak wyzwalanie kreatywności może wpływać na rozwój umiejętności zapamiętywania. Nauczysz się skutecznych technik, które poprawią Twoją koncentrację, pamięć i zdolność do generowania nowych pomysłów. Będziesz mógł wykorzystać te umiejętności w szkole, pracy czy w życiu codziennym.

Nasze kursy są dostosowane do różnych grup docelowych, czy to uczniowie w każdym wieku, nauczyciele pragnący zastosować nowe metody nauczania, czy pracownicy firm poszukujący innowacyjnych rozwiązań. Oferujemy elastyczne harmonogramy zajęć, abyś mógł dostosować naukę do swoich potrzeb i zobowiązań.

Dołącz do nas i otwórz swój umysł na nowe możliwości! Rozwijaj kreatywne myślenie, polepszaj swoje umiejętności zapamiętywania i zdobądź przewagę w dzisiejszym konkurencyjnym świecie. Zapisz się na nasze kursy Kreatywnego Myślenia już dziś i rozpocznij podróż ku odkrywaniu swojego twórczego potencjału!
III Warsztaty wspierające nauczycieli i rodziców:
1. Jak radzić sobie z trudnym zachowaniem dziecka
2. Gry i zabawy przeciw agresji
IV Szkolenia kierowane do firm:
1. BHP
2. Pierwsza pomoc przedmedyczna.
3. Jak zapobiegać wypaleniu zawodowemu.
4. Jak komunikować się w zespole
5. Komunikacji interpersonalna.
6.Kreatywne Myślenie
7.ECDL do prowadzenia działalności gospodarczej
8.Arkusz kalkulacyjny w pracy biurowej
Wspomagamy w prowadzeniu działalności gospodarczej : programy finansowo-księgowe, szkolenia przygotowujące do pracy w biurze e-urzędnik

Strony w dziale: