Rozstrzygniecie przedszkolnego konkursu plastycznego w Hajnowskim Domu Kultury "70 pocztówek na 70- lecie nadania praw miejskich miastu Hajnówka - Pocztówka-moja Hajnówka"

Dodane przez e.rynkowska - pon., 21/06/2021 - 09:16
Dnia 8 czerwca 2021 roku w Hajnowskim Domu Kultury odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie przedszkolnego konkursu plastycznego "70 pocztówek na 70- lecie nadania praw miejskich miastu Hajnówka - Pocztówka-moja Hajnówka". Celem konkursu było rozbudzenie zainteresowania i ukazania różnorodności piękna naszego miasta, poszerzenia wiedzy na temat miasta (kultury, sztuki, zabytków) a także propagowanie wśród dzieci różnych technik plastycznych. Komisja konkursowa biorąc od uwagę tematykę, technikę wykonania pocztówek, oryginalność, a przede wszystkim jak największą samodzielność przyznała :3 miejsca I, 3 miejsca II i 3 miejsca III. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali wyróżnienia. Swoją obecnością i wsparciem zaszczycili nas Pani Barbara Sadowska -Dyrektor Hajnowskiego Domu Kultury i Pani Iwona Raszkiewicz - Dyrektor Przedszkola Nr 2 im. Kubusia Puchatka w Hajnówce oraz rodzice i opiekunowie dzieci. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały dyplomy i atrakcyjne nagrody rzeczowe, które ufundował Urząd Miasta Hajnówka za co serdecznie dziękujemy . Słowa wdzięczności kierujemy również do dyrekcji i pracowników Hajnowskiego Domu Kultury oraz Pani dyrektor naszego przedszkola za pomoc w organizacji naszego konkursu. Dziękujemy również Państwu Borowik właścicielom firmy EMMA Borowik za ufundowanie słodkiego poczęstunku.
Organizatorkami konkursu były nauczycielki: Agnieszka Charytonow, Małgorzata Palenceusz
Pamiątkowe zdjecie grupowe
Uroczyste otwarcie wystawy. Cztery kobiety pozują do zdjecia. W tle widać wystawę.
Zdjęcie pamiątkowe organizatorów. Cztery kobiety pozują do zdjecia. W tle widać wystawę.
Zdjecie pamiatkowe dwójki uczesnków przy swoich pracach.
Pokonkursowa wystawa prac- pocztówek Hajnówki.
Pokonkursowa wystawa prac- pocztówek Hajnówki.
Pokonkursowa wystawa prac- pocztówek Hajnówki.
Pokonkursowa wystawa prac- pocztówek Hajnówki.
Pokonkursowa wystawa prac- pocztówek Hajnówki.
Pokonkursowa wystawa prac- pocztówek Hajnówki.
Pokonkursowa wystawa prac- pocztówek Hajnówki.
Zdjęcie pamiatkowe uczestników
Wręczenie nagród
Wręczenie nagród
Wręczenie nagród
Wręczenie nagród
Wręczenie nagród
Wręczenie nagród
Zdjęcie pamiątkowe uczestników

Strony w dziale: