Przedszkolny konkurs fotograficzny "Miasto Hajnówka w obiektywie, a w nim… "

Dodane przez e.zubrycka - pon., 28/06/2021 - 12:27

Przedszkolny konkurs fotograficzny "Miasto Hajnówka w obiektywie, a w nim… " w ramach Jubileuszu 70-lecia nadania praw miejskich Hajnówka zorganizowany przez Przedszkole Nr 2 im. Kubusia Puchatka w Hajnówce i Zakład Fotograficzny FOTO- STUDIO

Konkurs fotograficzny pt. „Miasto Hajnówka w obiektywie, a w nim…” przeznaczony był dla dzieci i rodziców z grupy 3 – 4 latków z Przedszkola Nr 2 im. Kubusia Puchatka w Hajnówce. Na konkurs wpłynęło 70 zdjęć, które wykonało dwunastu uczestników z grupy „Tygryski”. Celem konkursu było rozbudzanie zainteresowania dzieci i ukazywania różnorodności piękna naszego miasta, jego architektury, poszerzanie wiedzy dzieci na temat naszego miasta (krajobrazu, zabytków) oraz rozwijanie zainteresowań fotograficznych wśród dzieci.

W dniu 14 czerwca 2021r. odbyła się wystawa zdjęć z konkursu fotograficznego pt. „Miasto Hajnówka w obiektywie, a w nim...” w ramach Jubileuszu 70-lecia nadania praw miejskich Hajnówki w Zakładzie Fotograficznym FOTO – STUDIO Z. Dzwonkowski w Hajnówce. W trakcie wystawy przechodnie, turyści oraz dzieci z Przedszkola Nr 2 im. Kubusia Puchatka w Hajnówce i Szkoły Podstawowej Nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Hajnówce mieli możliwość obejrzenia prac konkursowych. W trakcie wystawy komisja konkursowa w składzie: Jolanta Stefaniuk – Kierownik Zespołu Oświaty, Kultury i Sportu w Hajnówce oraz Zbigniew Dzwonkowski – Fotograf Zakładu FOTO- STUDIO w Hajnówce, biorąc pod uwagę jakość zdjęcia: barwa, światło, kolor; kadrowanie, czyli sposób ujęcia oraz wrażenie artystyczne, przyznała: 4 pierwsze miejsca, 4 drugie miejsca i 4 trzecie miejsca.

15 czerwca 2021r. w Zakładzie Fotograficznym FOTO- STUDIO w Hajnówce odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego pt. "Miasto Hajnówka w obiektywie, a w nim…". W trakcie oficjalnego rozstrzygnięcia swoją obecnością zaszczycili nas rodzice wraz z dziećmi 3 – 4 letnimi, czyli uczestnicy biorący udział w konkursie, którzy otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe, dyplomy oraz podziękowania dla rodziców, które wręczyli fotograf Zbigniew Dzwonkowski i pani Mariola Krawczyńska.
Wystawa w Zakładzie Fotograficznym FOTO- STUDIO trwała do 17.06.2021r., a następnie została przewieziona do Hajnowskiego Domu Kultury.

Serdecznie dziękujemy naszym partnerom i sponsorom: Urzędzie Miasta Hajnówka, Zakładowi Fotograficznemu FOTO- STUDIO w Hajnówce, dyrekcji i pracownikom Hajnowskiego Domu Kultury oraz Firmie Karmel w Hajnówce.
Organizatorkami konkursu fotograficznego były: Dyrektor Przedszkola Nr 2 im. Kubusia Puchatka mgr Iwona Raszkiewicz, nauczycielka Mariola Krawczyńska oraz fotograf Zbigniew Dzwonkowski.

 

Opis galerii zdjęć:
Zdjęcia przestawiają wystawę prac wraz z rozstrzygnięciem przedszkolnego konkursu fotograficznego pt. "Miasto Hajnówka w obiektywie, a w nim…” w ramach Jubileuszu 70-lecia nadania praw miejskich Hajnówki, w którym uczestniczyli rodzice i dzieci z grupy "Tygryski". Na pierwszym zdjęciu ukazane jest wspólne pamiątkowe zdjęcie grupowe wszystkich uczestników konkursu fotograficznego. Na jednym ze zdjęć widać  komisję konkursową. Na następnych zdjęciach widzimy przechodni oraz wycieczki przedszkolne i szkolne oglądających fotograficzną wystawę. Na ostatnich zdjęciach ukazane jest oficjalne rozstrzygnięcie w którym pani Mariola Krawczyńska wraz z panem Zbigniewem Dzwonkowskim wręczają uczestnikom konkursu dyplomy, podziękowania i atrakcyjne nagrody rzeczowe.

 

Konkurs fotorgaficzny
Konkurs fotorgaficzny
Konkurs fotorgaficzny
Konkurs fotorgaficzny
Konkurs fotorgaficzny
Konkurs fotorgaficzny
Konkurs fotorgaficzny
Konkurs fotorgaficzny
Konkurs fotorgaficzny
Konkurs fotorgaficzny
Konkurs fotorgaficzny
Konkurs fotorgaficzny
Konkurs fotorgaficzny
Konkurs fotorgaficzny
Konkurs fotorgaficzny
Konkurs fotorgaficzny
Konkurs fotorgaficzny
Konkurs fotorgaficzny
Konkurs fotorgaficzny
Konkurs fotorgaficzny
Konkurs fotorgaficzny
Konkurs fotorgaficzny
Konkurs fotorgaficzny
Konkurs fotorgaficzny
Konkurs fotorgaficzny
Konkurs fotorgaficzny
Konkurs fotorgaficzny
Konkurs fotorgaficzny
Konkurs fotorgaficzny
Konkurs fotorgaficzny

Strony w dziale: