Kolejne siłownie pod chmurką w Hajnówce

Dodane przez e.rynkowska - czw., 28/07/2022 - 14:15

W dniach 18 i 19 lipca 2022 r. zostały zrealizowane dwa projekty budżetów obywatelskich: „Integracja poprzez sport i wypoczynek osób z niepełnosprawnościami, młodzieży, osób starszych” przy ulicy Warszawskiej w Hajnówce oraz „Strefa relaksu na Osiedlu Leśna” przy ulicy Wrzosowej w Hajnówce.

Na działce znajdującej się przy ul. Warszawskiej ustawiono: motyl – urządzenie integracyjne z możliwością korzystania przez osoby z niepełnosprawnościami, wyciskanie siedząc – urządzenie integracyjne z możliwością korzystania przez osoby z niepełnosprawnościami, twister, wahadło, biegacz – 3 w 1, rower fitness, 4 ławeczki ogrodowe, dwa kosze na śmieci oraz tablicę informacyjną o zasadach korzystania z siłowni.

Na działce znajdującej się przy ul. Wrzosowej zostały ustawione urządzenia: orbitrek, narciarz, prasa nożna na słupie nośnym, jeździec, wahadło, biegacz, ławeczka, kosz na śmieci oraz tablica informacyjna o zasadach korzystania z siłowni.

Ze względu na nieuwzględnienie w projektach zarówno oświetlenia placów oraz wyrównania terenu (w przypadku jednego placu) zadania te zostaną ujęte do budżetu miasta na rok następny.

Referat Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska

Siłownia pod chmurką przy ul. Warszawskiej

Siłownia pod chmurką przy ul. Warszawskiej

Siłownia pod chmurką przy ul. Wrzosowej

Siłownia pod chmurką przy ul. Wrzosowej

Siłownia pod chmurką w Hajnówce
Siłownia pod chmurką w Hajnówce
Siłownia pod chmurką
Siłownia pod chmurką

Strony w dziale: