Informujemy, że wszystkie bony na II turę programu, obejmującą pobyty w terminie 1 lipca – 31 sierpnia, zostały już wygenerowane.
Dziękujemy za ogromne zainteresowanie II edycją Programu Podlaski Bon Turystyczny.
Uwaga – nadchodzą zmiany!
Przed nami III tura programu, która przyniesie nową odsłonę projektu.
Już tej jesieni Podlaski Bon Turystyczny przejdzie transformację.
Kolejne generowanie 1 września 2026 r.
Szczegóły dotyczące nowej edycji Programu już wkrótce.
Do zobaczenia w Województwie Podlaskim!