Uroczystość powołania pełniącego obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Hajnówce

Dodane przez e.rynkowska - śr., 21/02/2024 - 14:00

19 lutego 2024r. w obecności Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku insp. Kamila Borkowskiego odbyło się uroczyste wprowadzenie do hajnowskiej jednostki policji pełniącego obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Hajnówce mł. insp. Pawła Zabrockiego. W uroczystości wzięli udział Starosta Hajnowski, Burmistrz Miasta Hajnówce, przedstawiciele związków zawodowych, kadra kierownicza hajnowskiej komendy, a także funkcjonariusze i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce

Dziś w Komendzie Powiatowej Policji w Hajnówce odbyła się uroczysta zbiórka z okazji powierzenia obowiązków młodszemu inspektorowi Pawłowi Zabrockiemu na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Hajnówce. Młodszy inspektor Paweł Zabrocki dotychczas pełnił funkcję Zastępcy Oddziału Prewencji w Białymstoku. Do hajnowskiej jednostki nowo powołanego komendanta wprowadził Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku inspektor Kamil Borkowski. W uroczystości udział wzięli Starosta Hajnowski Andrzej Skiepko, Burmistrz Miasta Hajnówka Jerzy Sirak, przedstawiciele związków zawodowych policjantów, a także kadra kierownicza, policjanci i pracownicy jednostki. Podczas uroczystości młodszy inspektor Paweł Zabrocki  przywitał Sztandar Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce, a następnie złożył meldunek o przejęciu obowiązków na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Hajnówce. Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku inspektor Kamil Borkowski pogratulował nowemu komendantowi oraz życzył powodzenia na nowym stanowisku. Młodszy inspektor Paweł Zabrocki podkreślił, że kierowanie Komendą Powiatową w Hajnówce to honor i zaszczyt ale przede wszystkim odpowiedzialność za bezpieczeństwo mieszkańców oraz policjantów i pracowników policji. Komendant podkreślił, że głównym celem do jakiego wspólnie z kadrą będzie dążył jest służba społeczeństwu.

źródło: hajnowka.policja.gov.pl

mężczyźni w mundurach
przymównicy stoi kobieta, z prawej strony poczet sztandarowy, z lewej mężczyźni w mundurach
przymównicy stoi kobieta, z lewej mężczyźni w mundurach