Ankieta oceniająca poziom jakości życia w mieście Hajnówka

Dodane przez e.zubrycka - wt., 14/05/2024 - 10:28

Zapraszamy Państwa do udziału w badaniu ankietowym, którego celem jest ocena poziomu jakości życia oraz wpływ na ocenę realizowanych przez Gminę Miejską Hajnówka projektów i działań rozwojowych, w szczególności projektu pn. „Hajnówka OdNowa – Zielona Transformacja” na poziom satysfakcji z warunków i jakości życia na terenie miasta Hajnówka. Działania w ramach przedmiotowego projektu realizowane były w ramach Planu Rozwoju Lokalnego Miasta Hajnówka, zgodnie z  Nową Ścieżkę Rozwoju Hajnówki opierającą się na czterech kierunkach rozwoju:

• Nowy Ład Przestrzenny – Nowe Centrum Hajnówki;
  • Zrób biznes w Hajnówce – dywersyfikacja działalności gospodarczej w oparciu o zasoby i produkty lokalne;
  • Środowisko i klimat nie tylko w Puszczy Białowieskiej;
  • Integracja i tożsamość dla silnej społeczności.

Natomiast w ramach Planu Rozwoju Instytucjonalnego Miasta Hajnówka założono wdrożenie zmian służących usprawnieniu pracy Urzędu Miasta poprzez stworzenie podstaw pod systemowe i zintegrowane zarządzanie miastem, wzmocnienie nadzoru finansowego nad wydatkowaniem środków budżetowych, lepszy przepływ informacji oraz zmianę organizacji Urzędu.

Kompleksowa informacja o projekcie dostępna na: www.hajnowkaodnowa.pl

Link do ankiety https://docs.google.com/forms/d/1RuRjasJ5SE_cLPLD0uiBc2uUHyb93pe8zC6RnPb4U9g/

Ankietę prosimy wypełnić do 19 maja 2024 r.

Dziękujemy za wypełnienie ankiety.