„MALujemy w Białymstoku”

Dodane przez e.rynkowska - czw., 06/02/2025 - 11:51

Kategoria

3 lutego odbyła się wycieczka 15-osobowej grupy młodzieży do Białegostoku. Wycieczka była nagrodą za zaangażowanie na rzecz rozwoju Młodzieżowego Miejsca Aktywności Lokalnej w Hajnówce (MALa).

Wyjazd zaplanowano z udziałem młodzieży, a wybrane atrakcje były odpowiedzią na to, czego im w Hajnówce brakuje. Okazało się, że lodowiska i escape roomu, czyli tzw. pokoju zagadek. Po intensywnej rozrywce grupa wybrała się na wspólny obiad, a następnie na spacer. Na zakończenie każdy uczestnik wycieczki wybrał sobie pamiątkowy gadżet.

Zadanie zrealizowano w ramach programu Organizacja czasu wolnego dla dzieci i młodzieży podczas ferii zimowych – Akcja Zima 2025, współfinansowanego z dotacji Gminy Miejskiej Hajnówka.

Realizator zadania: Stowarzyszenie Metamorphosis

napis Białystok
na lodowisku
na lodowisku
w autobusie
w autobusie
na ulicy
wycieczka

Strony w dziale: