Miejski plan adaptacji do zmian klimatu dla Miasta Hajnówka jest gotowy. Zapraszamy do konsultacji

Dodane przez e.rynkowska - pon., 27/02/2023 - 08:15

Dokument umożliwi miastu ubieganie się o fundusze zewnętrzne na inwestycje związane z ochroną środowiska. Czekamy na opinie mieszkańców.

Na opracowanie Miejskiego planu adaptacji do zmian klimatu Hajnówka otrzymała dofinansowanie w ramach wsparcia rozwoju miast POPT 2014–2020. Jest to propozycja dodatkowego wsparcia miast-liderów Programu Rozwój Lokalny ze strony Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej. Przypomnijmy, że jest to program, w ramach którego miasto prowadzi projekt „Hajnówka OdNowa – Zielona Transformacja”.

Więcej: https://hajnowkaodnowa.pl/2023/01/16/hajnowka-szykuje-sie-do-nowej-perspektywy-finansowej-mamy-ponad-22-mln-na-opracowania-i-dokumentacje/

Z treścią dokumentu można zapoznać się:

  • w siedzibie Urzędu Miasta Hajnówka, ul. Zina 1, pok. 202, w godzinach 8.00 – 15.00,

  • na stronie internetowej Urzędu Miasta Hajnówka, pod adresem: www.hajnowka.pl, w zakładce Samorząd/konsultacje społeczne,

  • na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta w Hajnówce, www.bip.hajnowka.pl, w zakładce Ogłoszenia i obwieszczenia.

Konsultacje będą trwać 21 dni. Na państwa uwagi i wnioski czekamy do 17 marca 2023 roku.

PLIKI DO POBRANIA:

OBWIESZCZENIE Burmistrza Miasta Hajnówka zawiadamia o wyłożeniu do wglądu projektu dokumentu „Miejski Plan Adaptacji do zmian klimatu dla Miasta Hajnówka do roku 2030”

 

Strony w dziale: