Hajnowskie Centrum Produktu Lokalnego – ankieta dla przedsiębiorców i producentów

Dodane przez e.zubrycka - czw., 04/08/2022 - 13:31

Jakie są największe wyzwania, bariery bądź problemy w prowadzeniu waszej działalności? Jakiego rodzaju wsparcia oczekiwalibyście od HCPR? Kto powinien zarządzać centrum? To przykładowe pytania, jakie zawiera ankieta. Zapraszamy do udziału wszystkich producentów i przedsiębiorców z Hajnówki oraz regionu Puszczy Białowieskiej. Ankieta jest anonimowa.

Jej wypełnienie jest bardzo proste. Żeby to zrobić, wystarczy kliknąć w link i wybrać jedną lub kilka odpowiedzi. Zależy nam na udziale jak największej liczby producentów/przedsiębiorców, bo Hajnowskie Centrum Produktu Lokalnego ma odpowiadać na jak najwięcej potrzeb, udzielać kompleksowego wsparcia. Dla jednych to wsparcie może polegać na zdobyciu wiedzy na temat kwestii formalno-prawnych związanych z wprowadzeniem na rynek produktu lokalnego, inni zaś mogą potrzebować działań marketingowo-promocyjnych, a jeszcze inni punktu dystrybucji swoich wyrobów.

Obecnie pracujemy nad koncepcją centrum, stąd chcemy jak najlepiej rozpoznać potrzeby przedsiębiorców. Ankieta nie jest długa, zawiera zaledwie sześć punktów, zatem jej wypełnienie nie potrwa długo. Bardzo liczymy na wasz udział. Na ankiety czekamy do 12 sierpnia (piątek).

Julia Szypulska
Zespół ds. projektu
Referat Rozwoju

Strony w dziale: