Rekrutacja uzupełniająca nr 4 na zajęcia realizowane w Przedszkolu Nr 5 w Hajnówce w ramach projektu „Przedszkola bez barier"

Dodane przez administrator - pon., 12/12/2022 - 14:52

Stopka w kształcie poziomego białego prostokąta. Na niej znajdują się cztery loga: od lewej: pionowy pochylony prostokąt w kolorze granatowym, na nim trzy gwiazdy w kolorach: białym, żółtym i czerwonym. Po prawej stronie napis: Fundusze Europejskie Program Regionalny; drugie logo:  po lewej stronie kształt biało – czerwonej flagi. Po prawej stronie czarny dwurzędowy napis: Rzeczpospolita Polska; trzecie logo: Głównym motywem jest żubr zbudowany z różnobarwnych kwadratów, tworząc nowoczesną kompozycję, nawiązującą do współczesnego obrazu komputerowego. Po lewej stronie logotypu widnieje napis: Podlaskie; czwarte logo:  po prawej flaga Unii Europejskiej: Poziomy ciemnoniebieski kwadrat, pośrodku dwanaście żółtych gwiazdek ułożonych w kształcie koła. Po lewej napis: Unia Europejska Europejski Fundusz Społeczny.

 

Rekrutacja uzupełniająca nr 4 na zajęcia kształtujące i rozwijające kompetencje kluczowe, w tym: zajęcia dydaktyczno – wyrównawczych z matematyki – 10 dzieci i kółek zainteresowań dla 80 dzieci: przyrodnicze, badawcze, sensoryczno–badawcze, „Kodowanie na dywanie”, matematyczne i język angielski w ramach projektu „Przedszkola bez barier"

Serdecznie zapraszamy rodziców dzieci uczęszczających do Przedszkola Nr 5 w Hajnówce  do składania formularzy zgłoszeniowych  na  zajęcia kształtujące i rozwijające kompetencje kluczowe, w tym: zajęcia dydaktyczno – wyrównawczych z matematyki – 10 dzieci   i   kółka   zainteresowań   dla   80   dzieci:   przyrodnicze,   badawcze,   sensoryczno  –badawcze, „Kodowanie na dywanie”, matematyczne i język angielski w ramach projektu „Przedszkola   bez   barier"  współfinansowanego   ze   środków   Europejskiego   Funduszu Społecznego   w   ramach   Regionalnego   Programu   Operacyjnego   Województwa
Podlaskiego na lata 2014 – 2020.

Dokumenty rekrutacyjne dostępne są w Przedszkolu Nr 5 w Hajnówce oraz w biurze projektu (Urząd Miasta Hajnówka, ul. Aleksego Zina 1, pokój 206), a także w wersji elektronicznej na witrynie przedszkola - http://przedszkole5.hekko24.pl/ oraz urzędu www.hajnowka.pl.

Dokumenty, które należy złożyć na etapie rekrutacji:
Dzieci:  Formularz zgłoszeniowy – Załącznik nr 1d oraz Oświadczenie uczestnika projektu – Załącznik nr 2

Wypełnione dokumenty należy złożyć w terminie do 20 grudnia 2022 r. za pośrednictwem poczty lub osobiście w w/w przedszkolu lub w biurze projektu (Urząd Miasta Hajnówka przy ul. Aleksego Zina 1, pokój 206, II piętro).

Wszystkie informacje dotyczące rekrutacji znajdują się w Regulaminie Rekrutacji oraz aneksach do Regulaminu Rekrutacji.

W przypadku pytań proszę o kontakt telefoniczny 85-682-24-88 lub osobisty z biurem projektu.


Jolanta Stefaniuk
 
Urząd Miasta Hajnówka

Strony w dziale: