Nasze sukcesy w 9 Mistrzostwach Michałowa w pływaniu

Dodane przez e.rynkowska - pt., 16/07/2021 - 10:48

Kategoria

Dnia 12.06.2021 r. 39 zawodników sekcji pływackiej KS Puszcza Hajnówka wzięło udział w IX Mistrzostwach Michałowa w pływaniu, kilka osób po raz pierwszy. Byli to nasi najmłodsi zawodnicy: Martyna Jurczuk, Szymon Dobosz, Maja Sawicka, Anastazja Jóźwiuk, Małgorzata Żukowska, Mateusz Wasiluk.
Nasi zawodnicy przywieźli łącznie 19 medali (11 złotych, 3 srebrne i 5 brązowych).
Dominika Ackiewicz, zajmując trzy pierwsze miejsca w konkurencjach: 50 m grzbietem, 50 m klasykiem i 50 m kraulem zdobyła statuetkę dla najlepszej zawodniczki w swojej kategorii wiekowej( rocznik 2012).
Olaf Pryczynicz , zajmując trzy pierwsze miejsca na dystansie 50m kraulem, 50 m klasykiem i 100m klasykiem zdobył statuetkę najlepszego zawodnika w swojej kategorii wiekowej (rocznik 2010).
Wszyscy nasi medaliści w poszczególnych stylach:
- 50 m stylem dowolnym:
I miejsce Dominika Ackiewicz
I miejsce Olaf Pryczynicz
III miejsce Stolarewski Igor

Pozostałe wysokie miejsca:
VII miejsce Kolada Marta
VI miejsce Ackiewicz Gabriela
VII miejsce Kolada Magdalena
IV miejsce Żukowicka Adrianna
IX miejsce Nazaruk Zuzanna
X miejsce Weronika Tokarczuk
V miejsce Stolarewski Iwo
VI miejsce Mikołaj Skiepko
VIII miejsce Zyskowski Mateusz

- w konkurencji 100m stylem grzbietowym:
I miejsce- Ginszt Anna
II miejsce - Kierdelewicz Gabriela

- w konkurencji 100m klasykiem:
I miejsce Olaf Pryczynicz
II miejsce Oksentowicz Dominika
III miejsce Kierdelewicz Gabriela
IV miejsce Hajduk Natalia

Pozostałe wysokie miejsca:
V miejsce Worończuk Marcin
VI miejsce Goławski Wojciech

- konkurencji 50m stylem motylkowym:
III miejsce Tarasiuk Anna

Pozostałe wysokie miejsca:
IV miejsce Ginszt Anna
V miejsce Skiepko Mikołaj
VI Jarzęcki Jacek
X Muszkatel Konrad

- w konkurencji 100m stylem dowolnym:
III miejsce Żukowicka Adrianna

Pozostałe wysokie miejsca:
V miejsce Magdalena Kolada
V miejsce Oksentowicz Dominika
VII miejsce Nazaruk Zuzanna
VIII miejsce Tokarczuk Weronika
IX miejsce Maksymilian Pryczynicz

- w konkurencji 50 m stylem grzbietowym:
I miejsce Dominika Ackiewicz
I miejsce Hanna Bobel
I miejsce Ginszt Anna
I miejsce Stolarewski Iwo
II miejsce Stolarewski Igor

Pozostałe wysokie miejsca:
V miejsce Odziejewicz Patrycja
VII miejsce Kaniewska Maria
VIII miejsce Plis Hanna
VIII miejsce Wasiluk Julia
X miejsce Hanna Fiedoruk
V miejsce Tumiel Aleksandra
IV miejsce Ackiewicz Gabriela
V miejsce Kolada Magdalena
VIII miejsce Tarasiuk Anna
V miejsce Nazaruk Zuzanna
VIII miejsce Jeliński Olaf

- w konkurencji 100m stylem zmiennym:
I miejsce Zyskowski Mateusz

Pozostałe wysokie miejsca:
IV miejsce Żukowicka Adrianna
VI Tokarczuk Weronika
VIII Hajduk Natalia
VI miejsce Maksymilian Pryczynicz

- w konkurencji 50m stylem klasycznym:
I miejsce Olaf Pryczynicz
I miejsce Dominika Ackiewicz
III miejsce Dominika Oksentowicz

Pozostałe wysokie miejsca:
V miejsce Tumiel Aleksandra
IV miejsce Kierdelewicz Gabriela
VIII miejsce Goławski Wojciech

Warto wspomnieć również o bardzo wysokich IV miejscach naszych sztafet:
4x50m stylem zmiennym dziewcząt w składzie:Ginszt Anna, Dominika Oksentowicz, Żukowicka Adrianna, Ackiewicz Gabriela,
4x50 stylem zmiennym mężczyzn w składzie: Jeliński Olaf, Worończuk Marcin, Muszkatel Konrad, Jarzęcki Jacek .
Należy wspomnieć, że kilka osób po raz pierwszy.

W zawodach wzięło udział łącznie 280 osób reprezentujących 10 klubów.

więcej zdjęć na: profilu facebook

Zawodnicy na podium
Zawodnicy na podium
Zawodnicy na podium
Zawodnicy na podium
Zawodnicy na podium
Zawodnicy na podium

Strony w dziale: