ULTRA DUCH PUSZCZY – Najpiękniejszy ultramaraton kolarski w Polsce - Ruszyły zapisy

Dodane przez e.rynkowska - czw., 15/02/2024 - 10:15

Kategoria

ULTRA DUCH PUSZCZY 2024

ULTRAMARATON KOLARSKI ZLOKALIZOWANY NA PIĘKNYM PODLASIU

31.05 – 2.06 2024

 

ULTRA DUCH PUSZCZY –  Najpiękniejszy ultramaraton w Polsce.

To, czego potrzebujesz, jest bliżej niż myślisz. Zaczynamy i kończmy 200 km od Warszawy w sercu prastarej puszczy, w urokliwej Białowieży.

Przemierzając puszczańską część trasy masz realne szanse na niezapomniane spotkanie z jej królem – majestatycznym żubrem. Dalej zobaczysz największy park narodowy w kraju. Biebrzański park słynący z mokradeł, bagien i torfowisk.

Pokonując Carskim Traktem „Polską Amazonię” możesz natknąć się na z potężnego, niespieszne kroczącego łosia. W nienaruszonej przez człowieka, dziewiczej przyrodzie przekonasz się, że natura nigdy na dobre nie zasypia.

Odcinki trasy poprowadzą Cię także przez niezwykłą krainę, w której przeszłość przeplata się z teraźniejszością – To bajkowe podlaskie wsie Przemierzając te tereny dotkniesz świata, który już odchodzi…

Wreszcie Puszcza Knyszyńska, gdzie w cieniu supraskich sosen masztowych odwiedzisz miejsca znane z filmów, seriali i te słynące z legendarnego „ducha puszczy”, który zawędrował już na wszystkie kontynenty i jak świat długi i szeroki cieszy się dobrą marką oraz niepowtarzalną jakością.

Wszystkie trasy przygotowaliśmy tak, aby od początku do końca dawały radość poznawania i dawkę sportowej adrenaliny.

Ultra Duch Puszczy jest dla miłośników przygody i pięknych widoków na każdym kilometrze. Pamiętaj jedziesz na własną odpowiedzialność! Twoja kolarska przygoda już nigdy nie będzie taka sama, po tym co zobaczysz w sercu Podlasia.

Nie zwlekaj, zapisz się już dziś, bo Ultra Duch Puszczy jest szybki.

Zespół Ultracycleblood

Ultra Duch Puszczy 2024 to kolejna edycja maratonu kolarskiego, jakiego jeszcze nie było. Nowe dystanse, nowe trasy, szczegółowo zaprojektowane i osobiście objeżdżone. zapierające dech w piersiach widoki, profesjonalna organizacja i niezapomniane wrażenia. Do tego wiele niespodzianek, także dla najmłodszych gości. To będzie nowa jakość w kategorii ultramaratonów! Obserwujcie nasz kanał na Facebook. Tam na bieżąco będą publikowane materiały informacyjne.

- Tobiasz Jankowski – UltraCycleblood – Organizator

https://ultraduchpuszczy.pl/

Strony w dziale: