Konsultacje społeczne projektu Ponadlokalnej Strategii Rozwoju Gmin Powiatu Hajnowskiego i Powiatu Hajnowskiego na lata 2022 - 2030

Dodane przez administrator - pon., 21/08/2023 - 09:06

Szanowni Państwo,


 

Mieszkańcy, Partnerzy Społeczni i Gospodarczy Miasta oraz wszyscy zainteresowani rozwojem Miasta Hajnówka, a także wszystkich Gmin Powiatu Hajnowskiego i Powiatu Hajnowskiego!

Zapraszamy do uczestnictwa w procesie konsultacji społecznych dotyczących projektu Ponadlokalnej Strategii Rozwoju Gminy Powiatu Hajnowskiego i Powiatu Hajnowskiego na lata 2022 - 2030.

Projekt Strategii:

projekt_Strategia Rozwoju Ponadlokalnego Gmin Powiatu Hajnowskiego i Powiatu Hajnowskiego.pdf


 

Konsultacje odbędą się w terminie od 21.08.2023 r. do 25.09.2023 r.

 

Konsultacje społeczne zostaną przeprowadzone poprzez zbieranie uwag i opinii z wykorzystaniem formularza konsultacyjnego.

Prosimy o przesłanie uwag i opinii za pomocą przygotowanego formularza elektronicznego, do którego zostaną Państwo przekierowanie po kliknięciu w poniższy link:

https://forms.office.com/pages/responsepage.aspx?id=5s5-cGHLpEm4a58ng_Sk4eAgVulzy6RJrcaiXRrtuoFUQjEzVjZUUVI3U1VLMzAxSUtFTEU4QU5NOS4u


 

Wyniki konsultacji zostaną przedstawione w formie sprawozdania z konsultacji społecznych i zamieszczone na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Hajnówce oraz na stronie internetowej Miasta Hajnówka.


 

Jerzy Sirak

Burmistrz Miasta Hajnówka


 

 

Strony w dziale: