Gala wręczenie stypendiów Marszałak Województwa Podlaskiego

Dodane przez e.rynkowska - pon., 12/02/2024 - 11:53

Kategoria

9 lutego w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku odbyło się wyjątkowe wydarzenie - Gala wręczenia stypendiów Marszałka Województwa Podlaskiego w dziedzinie twórczości artystycznej uczniom uzdolnionym artystycznie z województwa podlaskiego na 2024 rok.

Wśród tegorocznych stypendystów Hajnowski Dom Kultury reprezentowało aż 16 laureatów! Jesteśmy bardzo dumni oraz wdzięczni za docenienie!

Gala wręczania nagród Marszałka Województwa Podlaskiego to nie tylko okazja do uhonorowania twórców i wykonawców, ale także do celebracji sztuki artystycznej oraz promocji kultury i sztuki w regionie. Jest to wydarzenie, które jednoczy społeczność kulturalną województwa podlaskiego we wspólnym świętowaniu osiągnięć artystycznych.

Jesteśmy dumni z naszych stypendystów i życzymy im nieustającej pasji oraz kolejnych sukcesów, niech ta nagroda będzie motywacją do jeszcze większych osiągnięć!

Gratulacje i słowa uznania kierujemy także do Barbary Sadowskiej Dyrektor HDK, która zawsze godnie nas reprezentuje oraz do instruktorów, którzy z niezwykłym zaangażowaniem pracują nad rozwojem artystycznym wszystkich uczestników.

Ewelina Masalska

laureaci z dyrektor hdk
laureaci z dyrektor hdk
laureatka z dyrektor hdk
laureaci z dyrektor hdk
laureaci z dyrektor hdk
laureaci z dyrektor hdk

Strony w dziale: