Rozkład jazdy Hajnówka - Białowieża

Hajnówka - Białowieża przez Czerlonkę i Budy

 
Hajnówka ul. Dworcowa 02 5:45DSf 7:25DSf 7:40CH 14:05CH 14:45DSf
Hajnówka – Kościół 5:47DSf 7:27DSf 7:42CH 14:07CH 14:47DSf
Hajnówka – Cmentarz 5:50DSf 7:30DSf 7:45CH 14:10CH 14:50DSf
Hajnówka Osiedle JW. 5:53DSf 7:33DSf 7:48CH 14:13CH 14:53DSf
Hajnówka Jednostka W. 5:56DSf 7:36DSf 7:51CH 14:16CH 14:56DSf
Czerlonka 6:04DSf 7:44DSf 7:59CH 14:24CH 15:04DSf
Zwierzyniec (w kier. wsi Budy) 6:07DSf 7:47DSf 8:02CH 14:27CH 15:07DSf
Budy Leśne 6:09DSf 7:49DSf 8:04CH 14:29CH 15:09DSf
Budy 6:12DSf 7:52DSf 8:07CH 14:32CH 15:12DSf
Teremiski 6:17DSf 7:57DSf 8:12CH 14:37CH 15:17DSf
Pogorzelce 6:22DSf 8:02DSf 8:17CH 14:42CH 15:22DSf
Grudki 6:26DSf 8:06DSf 8:21CH 14:46CH 15:26DSf
Białowieża ul. Kolejowa 6:30DSf 8:10DSf 8:25CH 14:40CH 15:30DSf
Białowieża ul. Stoczek (Szkoła) 6:31DSf 8:11DSf 8:26CH 14:51CH 15:31DSf
Białowieża ul. Stoczek 6:32DSf 8:12DSf 8:27CH 14:52CH 15:32DSf
Białowieża ul. Stoczek 6:33DSf 8:13DSf 8:28CH 14:53CH 15:33DSf
Białowieża Hotel Białowieski 6:34DSf 8:14DSf 8:29CH 14:54CH 15:34DSf
Białowieża ul. Wojciechówka 6:35DSf 8:15DSf 8:30CH 14:55CH 15:35DSf

 

Białowieża - Hajnówka przez Czerlonkę i Budy

Białowieża ul. Wojciechówka 6:35DSf 8:15DSf 8:30CH 14:55CH 15:40DSf
Białowieża Hotel Białowieski 6:36DSf 8:16DSf 8:31CH 14:56CH 15:41DSf
Białowieża ul. Stoczek 6:38DSf 8:18DSf 8:33CH 14:58CH 15:43DSf
Białowieża ul. Stoczek 6:41DSf 8:21DSf 8:36CH 15:01CH 15:46DSf
Białowieża ul. Stoczek (Szkoła) 6:42DSf 8:22DSf 8:37CH 15:02CH 15:47DSf
Białowieża ul. Kolejowa 6:44DSf 8:24DSf 8:39CH 15:04CH 15:49DSf
Grudki 6:48DSf 8:28DSf 8:43CH 15:08CH 15:53DSf
Pogorzelce 6:54DSf 8:34DSf 8:49CH 15:14CH 15:59DSf
Teremiski 6:57DSf 8:37DSf 8:52CH 15:17CH 16:02DSf
Budy 7:00DSf 8:40Sf 8:55CH 15:20CH 16:05DSf
Budy Leśne 7:03DSf 8:43DSf 8:58CH 15:23CH 16:08DSf
Zwierzyniec (w kier. wsi Budy) 7:05DSf 8:45DSf 9:00CH 15:25CH 16:10Sf
Czerlonka 7:08DSf 8:48DSf 9:03CH 15:28CH 16:13DSf
Hajnówka Jednostka W. 7:16DSf 8:56DSf 9:11H 15:36CH 16:21DSf
Hajnówka Osiedle JW. 7:19DSf 8:59DSf 9:14CH 15:39H 16:24DSf
Hajnówka – Cmentarz 7:21DSf 9:01DSf 9:16CH 15:41CH 16:26DSf
Hajnówka – Kościół 7:23DSf 9:03DSf 9:18CH 15:43CH 16:28DSf
Hajnówka ul. Dworcowa 03 7:24DSf 9:04DSf 9:19CH 15:44CH 16:29DSf
Hajnówka ul. Dworcowa 01 7:25DSf 9:05DSf 9:20CH 15:45CH 16:30DSf

 

Oznaczenia:

D - Kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt  
S - Kursuje w dni nauki szkolnej
C - Kursuje w soboty, niedziele i święta
H - kursuje codziennie w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
f - nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych

 

Cennik biletów
Usługi komunikacji zwykłej

 

Bilet normalny 6.60 zł
Bilet ulgowy 3.30 zł
Bilet za przewóz bagażu lub psa 6.60 zł
Bilet miesięczny normalny w obie strony 200.00 zł
Bilet miesięczny normalny w jedną stronę 100.00 zł
Bilet miesięczny ulgowy w obie strony 100.00 zł
Bilet miesięczny ulgowy w jedną stronę 50.00 zł

Cennik obowiązuje od 5 stycznia 2021 r.

Strony w dziale: