Zapytanie ofertowe nr ZOK.042.1.9.2020 na zakup, dostawę i montaż wyposażenia do Sali Doświadczania Świata „Snoezelen” w Przedszkolu Nr 3

Dodane przez e.rynkowska - pt., 09/04/2021 - 12:49

Stopka w kształcie poziomego białego prostokąta. Na niej znajdują się cztery loga: od lewej: pionowy pochylony prostokąt w kolorze granatowym, na nim trzy gwiazdy w kolorach: białym, żółtym i czerwonym. Po prawej stronie napis: Fundusze Europejskie Program Regionalny; drugie logo:  po lewej stronie kształt biało – czerwonej flagi. Po prawej stronie czarny dwurzędowy napis: Rzeczpospolita Polska; trzecie logo: Głównym motywem jest żubr zbudowany z różnobarwnych kwadratów, tworząc nowoczesną kompozycję, nawiązującą do współczesnego obrazu komputerowego. Po lewej stronie logotypu widnieje napis: Podlaskie; czwarte logo:  po prawej flaga Unii Europejskiej: Poziomy ciemnoniebieski kwadrat, pośrodku dwanaście żółtych gwiazdek ułożonych w kształcie koła. Po lewej napis: Unia Europejska Europejski Fundusz Społeczny.

 

Zapytanie ofertowe nr ZOK.042.1.9.2020 na zakup, dostawę i montaż wyposażenia do Sali Doświadczania Świata „Snoezelen” w Przedszkolu Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Żubra Pompika w Hajnówce, w tym elementów wykończeniowych i ujednolicających w/w Salę oraz zapewniających równomierne, w pełni sterowalne oświetlenie.

Termin składania ofert upływa w dniu 19.04.2021 r.

 

Strony w dziale: