Zapytanie ofertowe na przeprowadzenie 119 godzin zajęć bajkoterapii z dziećmi

Dodane przez administrator - pon., 18/05/2020 - 14:53
Grafika
Stopka w kształcie poziomego białego prostokąta. Na niej znajdują się cztery loga: od lewej: pionowy pochylony prostokąt w kolorze granatowym, na nim trzy gwiazdy w kolorach: białym, żółtym i czerwonym. Po prawej stronie napis: Fundusze Europejskie Program Regionalny; drugie logo:  po lewej stronie kształt biało – czerwonej flagi. Po prawej stronie czarny dwurzędowy napis: Rzeczpospolita Polska; trzecie logo: Głównym motywem jest żubr zbudowany z różnobarwnych kwadratów, tworząc nowoczesną kompozycję, nawiązującą do współczesnego obrazu komputerowego. Po lewej stronie logotypu widnieje napis: Podlaskie; czwarte logo:  po prawej flaga Unii Europejskiej: Poziomy ciemnoniebieski kwadrat, pośrodku dwanaście żółtych gwiazdek ułożonych w kształcie koła. Po lewej napis: Unia Europejska Europejski Fundusz Społeczny.

Zapytanie ofertowe na przeprowadzenie 119 godzin zajęć bajkoterapii z dziećmi – uczestnikami projektu „Nowe,miejsca żłobkowe w Gminie Miejskiej Hajnówka”

Zamawiający:

Gmina Miejska Hajnówka

ul. Aleksego Zina 1

17-200 Hajnówka

 

Termin, sposób i miejsce złożenia oferty

  1. Ofertę należy złożyć do dnia 26.05.2020 r. w siedzibie Zamawiającego, tj. Urząd Miasta Hajnówka, 17-200 Hajnówka, ul.A. Zina 1, pok. nr 219 (Sekretariat) lub przesłać faksem (nr 85 674 37 46), albo drogą elektroniczną (e-mail: j.stefaniuk@hajnowka.pl), z dopiskiem: „Oferta na przeprowadzenie zajęć bajkoterpii".

  2. Oferty które wpłyną do siedziby Urzędu Miasta Hajnówka po wyznaczonym terminie składania nie będą rozpatrywane.

Strony w dziale: